

Вона повірила незнайомій жінці на вулиці
Жертвою шахраїв стала 63-річна жителька Рівного.
В обідню пору вчора, 21 лютого, до мешканки обласного центру в дворі її будинку на вулиці Ювілейна підійшла невідома.
Вона запропонувала пенсіонерці придбати акційні картки, за які в магазині можна купити харчі та техніку зі знижкою, але за наявності відповідних коштів.
Жінка зацікавилася такою «привабливою» пропозицію та принесла незнайомці дві тисячі доларів США. Шахрайка нібито поклала гроші потерпілій у конверт разом з картками, однак, повернувшись додому, потерпіла виявила, що її ошукали.
Поліцейські проводять за фактом шахрайства досудове розслідування і вкотре нагадують громадянам бути обережними у спілкуванні з незнайомцями, аби з власної необачності не позбутися своїх же коштів.
Радіо Трек: НОВИНИ
Переведення годинників змінили: з’явилося уточнення про літній час 2025
Стосується всіх, хто відкладав долари або євро: за валюту можуть оштрафувати — до 20% від суми
Де живуть ведучі 1+1: ось як виглядають маєтки Мосейчук, Осадчої, Горбунова, Падалко (ФОТО)
Обрані Богом: жінки з цими іменами мають найсильнішу енергетику
Українці з малою пенсією будуть отримувати доплати: хто може розраховувати на гроші
Затримали грузинського авторитета-«кришувальника» видобутку бурштину на Рівненщині (ФОТО,ВІДЕО)
Підпал: в оселю рівнян серед ночі кинули коктейль Молотова (ФОТО)
На Рівненщині за добу - десятки крадіжок і шахрайств
П'яна шарпанина на Рівненщині закінчилася ударом ножем у груди
На Рівненщині зросла підліткова злочинність
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415