Затримали грузинського авторитета-«кришувальника» видобутку бурштину на Рівненщині (ФОТО,ВІДЕО)

Це відбулося у Києві

Папуна

Працівники головного управління СБУ по боротьбі з  корупцією та організованою злочинністю спільно з працівнкиами СБУ у Рівненській області впіймали кримінального авторитета на прізвисько Папуна в Оболонському районі столиці.

Розповідає речник управління СБУ у Рівненській області Інна Іллючок:

Зловмисник на прізвисько Папуна протягом 2016-2017 років проживав у Києві, звідки координував діяльність організованого угруповання, що спеціалізувалось на силовому вирішенні питань, зокрема для встановлення контролю за незаконним видобутком бурштину на Рівненщині.

За словами Інни Іллючок, вже Папуну затримували у червні торік і примусово повернули до Грузії, заборонивши йому на три роки в’їжджати до України. Але він знову нелегально повернувся. Тож його знову повернули до Грузії. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень