Незалежна медіа-профспілка України вимагає розслідування підпалу офісу рівненських журналістів

Звертається з цього приводу до керівництва силових структур

Зокрема просить Генпрокурора Юрія Луценка і міністра внутрішніх справ Арсена Авакова

взяти розслідування цього злочину під особистий контроль.

Нагадаємо, що вчора була спроба спалити офіс Рівненського агентства журналістських розслідувань "Четверта влада" На щастя, ніхто ні з журналістів, ні з їхніх дітей, які були в офісі, не постраждав.

Голова Незалежної медіа-профспілки Ігор Чайка вважає, що цей інцидент

вчергове свідчить про бездіяльність і безвідповідальність влади та силових структур і є прямим наслідком розквіту безкарності за злочини проти журналістів в Україні.

Ігор Чайка нагадує, що раніше в Рівному було пограбовано офіс провайдера, під час якого зникло обладнання, на якому був розміщений Інформаційно-аналітичний портал “Четверта влада”.

І зауважує:

Незалежна медіа-профспілка України вважає обидва ці злочини пов’язаними між собою та такими, що спрямовані не тільки на перешкоджання законній журналістській діяльності працівників Агенції журналістких розслідувань, а й становлять безпосередню загрозу їхній безпеці і є замахом на життя.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень