![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Це з'ясовували журналісти Радіо Трек
Пожежа у муніципальному дитячому оздоровчо-спортивному таборі «Вікторія» в Одесі, у якій загинуло троє дітей, сталася в ніч на 16 вересня.
Як встановила перевірка Держслужби надзвичайних ситуацій,
у таборі не працювала протипожежна сигналізація, дерев’яний брус, з якого були зроблені будиночки, не був оброблений спеціальною протипожежною сумішшю.
Чи не може така трагедія повторитися у дитячих закладах Рівненщини?
Це питання ми задали заступнику голови Рівненської облдержадміністрації Свілані Богатирчук-Кривко, яка запевнила, що хоч такі заклади постійно перевіряють на предмет пожежної безпеки, але зараз проведуть додаткову перевірку.
Причому, оскільки оздоровчий сезон в оласті завершився, акцентуватимуть увагу на безпеці у школах та дитсадках.
Говорить Світлана Богатирчук-Кривко:
Перевірку оздоровчих таборів ми проводили влітку двічі. І давали приписи. І теж за цим стежимо. І зараз ще проведемо додаткову перевірку.
Але зараз будемо більше уваги приділяти загальноосвітнім закладам і дошкільним. По-перше, кожен заклад проходив огляд готовності до нового навчального року. І в кожному закладі є підписаний акт готовності. І у складі комісії, які перевіряли кожен заклад на готовність до нового навчального року, обов’язково був присутній представник пожежної безпеки.
Світлана Богатирчук-Кривко також закликала батьків, якщо у них є сумніви у належній пожежній безпеці школи чи дитсадка, звертатися в облдержадміністрацію за телефоном (0362) 69-52-31 чи в обласне управління освіти та науки за телефоном (0362) 26-49-96.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК