![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
До комісії з питань транспорту та зв’язків часто надходять скарги від користувачів громадського транспорту
Зокрема, цього тижня члени комісії розглядали три найрезонансніші випадки.
Одним із них стала ситуація, коли молоду маму з дитиною ледь не затиснуло дверима тролейбуса. Сталося це 15 грудня в тролейбусі № 165, що їхав за марштрутом №10.
Ще одна конфліктна ситуація сталася в маршрутному таксі №34, в районі зоопарку в четвер після обіду. Зі скаргою звернулася літня жінка, вказавши на те, що нібито водій її обзивав. На засідання комісії викликали того ж таки водія та попросили пояснити ситуацію. Василь Орешко розповідає, що сварка виникла чере з те, що водій зупинився для того, аби підібрати пасажирку, задалеко, що розлютило останню. Це він і пояснює:
Каже до мене «Ви не любите пенсіонерів, бо ви не хочете брати їх». А я відповів, що хочу, бо ж таки зупинився. І вона почала про те, що Бог все бачить.
Ще один випадок пов’язаний з новим дуобусом. Жінка поскаржилася, що водій не спустив пандус, для того, аби вона змогла заїхати в салон з дитячою коляскою. Також він припаркувався далеко від тротуару, тому потрапити в салон з дитиною у візочку було фактично неможливо. Як зазначила сама жінка в електронному зверненні: «то навіщо такий дуобус?».
Щодо всіх випадків комісія пообіцяла вжити заходи, а представників підприємств-перевізників провести профілактичні бесіди з водіями.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Дуобус вже у Рівному (ФОТО)
Біля скандального гуртожитку почали працювати комунальники (ФОТО)
Що будуватимуть у Золотієві – запитають у мешканців мікрорайону
У Рівному – ДТП на Театральній за участю тролейбуса (ФОТО)
У Рівному – скандал: студентам і їхнім батькам повідомили про рейдерське захоплення вишу
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК