«Непотрібний» дуобус та релігійний скандал: на що скаржаться пасажири громадського транспорту Рівного

До комісії з питань транспорту та зв’язків часто надходять скарги від користувачів громадського транспорту

Зокрема, цього тижня члени комісії розглядали три найрезонансніші випадки.

Одним із них стала ситуація, коли молоду маму з дитиною ледь не затиснуло дверима тролейбуса. Сталося це 15 грудня в тролейбусі № 165, що їхав за марштрутом №10.

Ще одна конфліктна ситуація сталася в маршрутному таксі №34, в районі зоопарку в четвер після обіду. Зі скаргою звернулася літня жінка, вказавши на те, що нібито водій її обзивав. На засідання комісії викликали того ж таки водія та попросили пояснити ситуацію. Василь Орешко розповідає, що сварка виникла чере з те, що водій зупинився для того, аби підібрати пасажирку, задалеко, що розлютило останню. Це він і пояснює:

Каже до мене «Ви не любите пенсіонерів, бо ви не хочете брати їх». А я відповів, що хочу, бо ж таки зупинився. І вона почала про те, що Бог все бачить.

Ще один випадок пов’язаний з новим дуобусом. Жінка поскаржилася, що водій не спустив пандус, для того, аби вона змогла заїхати в салон з дитячою коляскою. Також він припаркувався далеко від тротуару, тому потрапити в салон з дитиною у візочку було фактично неможливо. Як зазначила сама жінка в електронному зверненні: «то навіщо такий дуобус?».

Щодо всіх випадків комісія пообіцяла вжити заходи, а представників підприємств-перевізників провести профілактичні бесіди з водіями.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень