ON-LINE

На Рівненщині ціни на продукти продовжать зростати

вівторок, 16 лютого 2016
Про це свідчать дослідження ГО «Час-Дій»
Фото ілюстративне

В середньому до осені цього року вони піднімуться на третину. Вартість хлібобулочних виробів зросте до 35 %. Крупи – до 24 %. Олія і молоко до 30 %. Про це сьогодні розповів керівник проектів організації «Час-Дій» Олександр Лащук:

– Причини здорожчання продукції. В першу чергу це ПДВ, скасування пільгового режиму ВПК. Нестабільна ситуація на ринку валют, адже продукти харчування повністю прив'язані до валютних коливань. Сезонне подорожчання паливо-мастильних матеріалів. Прив'язка цін на добрива до валюти і взагалі енергоносіїв. Несприятливі погодні умови в Західній Україні. Це все приведе до того, що ціни на якісну с/г продукцію будуть збільшені.

Також Олександр Лащук поділився прогнозами, що у зв’язку із подорожчанням сільгосппродукції, виробники намагатимуться здешевити товари шляхом зменшення фінансування, ваги кінцевої продукції та зменшення її якості за рахунок дешевших замінників сировини. Між тим, директор Департаменту агропромислового розвитку Рівненської ОДА Надія Переходько повідомила, що за їхніми попередніми підрахунками, при застосуванні змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування ПДВ аграрії області втратять понад 60 % коштів, які раніше залишалися в розпорядженні підприємств та спрямовувались на їхній розвиток.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
  • Загублено посвідчення водія на прізвище Бакай

    У Рівному було загублено посвідчення водія на прізвище Бакай Юрій. Прохання повернути за...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного