ON-LINE

На Рівненщині ціни на продукти продовжать зростати

вівторок, 16 лютого 2016
Про це свідчать дослідження ГО «Час-Дій»
Фото ілюстративне

В середньому до осені цього року вони піднімуться на третину. Вартість хлібобулочних виробів зросте до 35 %. Крупи – до 24 %. Олія і молоко до 30 %. Про це сьогодні розповів керівник проектів організації «Час-Дій» Олександр Лащук:

– Причини здорожчання продукції. В першу чергу це ПДВ, скасування пільгового режиму ВПК. Нестабільна ситуація на ринку валют, адже продукти харчування повністю прив'язані до валютних коливань. Сезонне подорожчання паливо-мастильних матеріалів. Прив'язка цін на добрива до валюти і взагалі енергоносіїв. Несприятливі погодні умови в Західній Україні. Це все приведе до того, що ціни на якісну с/г продукцію будуть збільшені.

Також Олександр Лащук поділився прогнозами, що у зв’язку із подорожчанням сільгосппродукції, виробники намагатимуться здешевити товари шляхом зменшення фінансування, ваги кінцевої продукції та зменшення її якості за рахунок дешевших замінників сировини. Між тим, директор Департаменту агропромислового розвитку Рівненської ОДА Надія Переходько повідомила, що за їхніми попередніми підрахунками, при застосуванні змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування ПДВ аграрії області втратять понад 60 % коштів, які раніше залишалися в розпорядженні підприємств та спрямовувались на їхній розвиток.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено посвідчення учасника бойових дій

    У Рівному знайдено посвідчення учасника бойових дій на прізвище Трачук...
  • Знайдено документи на Титарчук

    Знайдено документи на прізвище Титарчук Микола. Тому, хто загубив, прохання...
  • Загублено документи на Сакур

    Вчора, 28 січня, було загублено гаманець з документами на прізвище Сакур...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного