Вознюк розповів про висловлення недовіри Яценюку в Раді

Народний депутат від Рівненщини Юрій Вознюк, що є членом фракції «Народний фронт» вважає, що питання про висловлення недовіри прем‘єр-міністру України Арсенію Яценюку навіть не буде виноситися сьогодні на розгляд парламенту – про це нардеп повідомив в інтерв‘ю Радіо Трек.

 

Щоб висунути таку ініціативу, потрібно 150 підписів народних депутатів, їх на разі не можуть назбирати навіть 70. Або – подання Президента. Другий варіант для мене дуже примарний. Так само, як і перший. Тому мені здається, що саме по цьому питанню голосування не буде

Та, навіть, якщо питання і буде винесене – фракція «Народного фронту» одностайно проголосує проти – впевнений Вознюк.

Також за словами Вознюка, він не бачить альтернативи діючому прем‘єру. «Альтернативної кандидатури просто не існує», - каже Юрій Вознюк.

Нардеп впевнений, що Арсеній Яценюк зі своїми обов‘язками прем‘єра справляється. А те, що відбувається навколо нього і уряду в цілому – ні що інше, як політиканство, - вважає депутат від Рівненщини.

Треба дати можливість уряду працювати далі, а ще краще – затвердити програму уряду на наступний рік і працювати спільно, в одній упряжці.

Нагадаємо, протилежну позицію щодо сьогоднішнього голосування висловив інший нардеп від Рівненщини Сергій Євтушок.

Між тим, Вознюк прокоментував Радіо Трек ще й можливе звернення Рівненської обласної ради щодо відставки головного поліцейського області Сергія Максимова.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Більше оголошень