У Рівному – виставка скульптури та живопису

Любителів мистецтва запрошують до краєзнавчого музею

У Рівному відкривається перша виставка нового проекту «Творчий портрет митця», яка присвячена рівненському художнику Миколі Станіславовичу Сіваку.

Початок – у вівторок, 16 лютого, о 12.00 годині у Рівненському краєзнавчому музеї.

На виставці в музеї представлені 11 скульптурних творів у бронзі та 18 живописних полотен, які були виконані в останні роки. Одна із картин надійшла на виставку прямо із мольберта. 

«Його творчість пронизана українською народною пісенною творчістю, легендами і переказами. В його картинах краса Карпат, велич замків, чарівність жінки і просто любов до життя.  Авангардизм, пластика, символізм і народність характеризують творчість Миколи Сівака», – зазначено в повідомленні музею.

ДОВІДКА

М.С.Сівак народився у 1953 р. в м. Хмельницький. Закінчив Вижницьке училище прикладного мистецтва, Львівську академію мистецтв. Член Національної спілки художників України.

Складові творчості М.Сівака – скульптура, кераміка  і живопис. Він є автором чисельних пам’ятників, які прикрашають міста України. У Рівному – пам’ятник загиблим у локальних війнах на «лебединці», пам’ятник Першій вчительці біля головного корпусу РДГУ, монументальна оздоба Залу органної і камерної музики тощо.

Вже декілька років він виношував ідею створення пам’ятника відомому художнику і вчителю мистецтва у Рівному першої пол. ХХ ст. Г.Косміаді і нині його задум вже проходить перші кроки народження.

Та найголовніше попереду – підтримка у фінансуванні владою міста, щоб уже весною цього року можна було урочисто відкрити пам’ятник художнику до 130-річчя від дня його народження.

 

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень