У Рівному – виставка скульптури та живопису

Любителів мистецтва запрошують до краєзнавчого музею

У Рівному відкривається перша виставка нового проекту «Творчий портрет митця», яка присвячена рівненському художнику Миколі Станіславовичу Сіваку.

Початок – у вівторок, 16 лютого, о 12.00 годині у Рівненському краєзнавчому музеї.

На виставці в музеї представлені 11 скульптурних творів у бронзі та 18 живописних полотен, які були виконані в останні роки. Одна із картин надійшла на виставку прямо із мольберта. 

«Його творчість пронизана українською народною пісенною творчістю, легендами і переказами. В його картинах краса Карпат, велич замків, чарівність жінки і просто любов до життя.  Авангардизм, пластика, символізм і народність характеризують творчість Миколи Сівака», – зазначено в повідомленні музею.

ДОВІДКА

М.С.Сівак народився у 1953 р. в м. Хмельницький. Закінчив Вижницьке училище прикладного мистецтва, Львівську академію мистецтв. Член Національної спілки художників України.

Складові творчості М.Сівака – скульптура, кераміка  і живопис. Він є автором чисельних пам’ятників, які прикрашають міста України. У Рівному – пам’ятник загиблим у локальних війнах на «лебединці», пам’ятник Першій вчительці біля головного корпусу РДГУ, монументальна оздоба Залу органної і камерної музики тощо.

Вже декілька років він виношував ідею створення пам’ятника відомому художнику і вчителю мистецтва у Рівному першої пол. ХХ ст. Г.Косміаді і нині його задум вже проходить перші кроки народження.

Та найголовніше попереду – підтримка у фінансуванні владою міста, щоб уже весною цього року можна було урочисто відкрити пам’ятник художнику до 130-річчя від дня його народження.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень