У Рівному – виставка скульптури та живопису

Любителів мистецтва запрошують до краєзнавчого музею

У Рівному відкривається перша виставка нового проекту «Творчий портрет митця», яка присвячена рівненському художнику Миколі Станіславовичу Сіваку.

Початок – у вівторок, 16 лютого, о 12.00 годині у Рівненському краєзнавчому музеї.

На виставці в музеї представлені 11 скульптурних творів у бронзі та 18 живописних полотен, які були виконані в останні роки. Одна із картин надійшла на виставку прямо із мольберта. 

«Його творчість пронизана українською народною пісенною творчістю, легендами і переказами. В його картинах краса Карпат, велич замків, чарівність жінки і просто любов до життя.  Авангардизм, пластика, символізм і народність характеризують творчість Миколи Сівака», – зазначено в повідомленні музею.

ДОВІДКА

М.С.Сівак народився у 1953 р. в м. Хмельницький. Закінчив Вижницьке училище прикладного мистецтва, Львівську академію мистецтв. Член Національної спілки художників України.

Складові творчості М.Сівака – скульптура, кераміка  і живопис. Він є автором чисельних пам’ятників, які прикрашають міста України. У Рівному – пам’ятник загиблим у локальних війнах на «лебединці», пам’ятник Першій вчительці біля головного корпусу РДГУ, монументальна оздоба Залу органної і камерної музики тощо.

Вже декілька років він виношував ідею створення пам’ятника відомому художнику і вчителю мистецтва у Рівному першої пол. ХХ ст. Г.Косміаді і нині його задум вже проходить перші кроки народження.

Та найголовніше попереду – підтримка у фінансуванні владою міста, щоб уже весною цього року можна було урочисто відкрити пам’ятник художнику до 130-річчя від дня його народження.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень