![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Ситуацію розглянули на засіданні освітньої комісії міськради Рівного.
Фото з сайту 4vlada.com
Нагадаємо, що 1 вересня на урочистій лініційці у музичній школі №2 Рівного декільком дітям офіційно оголосили, що вони не прийняті на навчання. Це викликало неабияке обурення батьків. Ситуація набрала розголосу і у неї втруилися депутати міськради. Про розгляд цього питання на засіданні освітньої комісії повідомила у соцмережі Фейсбук депутат міськради Любов Романюк (на фото вгорі):
Любов Романюк
Після 1 вересня педагог звільнилася за власним бажанням. Вона мала два списки учнів - тих, кого прийняли, і кандидатів. На лінійку запросила всіх, після чого виникла гірка, особливо для дітей, ситуація.
Але від звільнення вчительки з роботи легше дітям однозначно не стало, як і від догани тому, хто взяв її на роботу (якби така і мала місце). Діти хотіли в школу, вони здавали іспити, готувалися і на щось розраховували.
Тому освітня комісія Рівнеради прийняла рішення звернутися до керівництва закладу - музичної школи №2 - з проханням зарахувати дітей, яким під час лінійки нанесли емоційну травму і які є кандидатами на вступ, до числа учнів музичної школи.
За словами Любові Романюк, почесно для музичного закладу буде офіційно визнати свої помилки, не допускати звільнення вчительки, попіклуватися про зарахування учнів, якщо вже сталося непорозуміння. Бо, мовляв, принципи - це добре, але точно не у цьому випадку. Також депутат висловила сподівання на те, що адміністрація музичної школи зважить на рекомендацію комісії міськради.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
«Ні» червоній ручці та домашнім завданням: зміни в системі освіти
У Рівному ремонтують одну з найстаріших шкіл (ФОТО)
Рівненщина звітувала про готовність навчальних закладів до навчального року перед міністром (ФОТО)
Науковці Рівного отримають кошти від держави
Де у Рівному дешевше скупитися до 1 вересня (23 ФОТО)
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК