Рівненщина звітувала про готовність навчальних закладів до навчального року перед міністром (ФОТО)

Напередодні відбулася Всеукраїнська педагогічна конференція

[media=67761]

Під час конференції керівництво області повідомило, що комісії, які працювали упродовж літніх канікул, засвідчили готовність шкіл краю до навчання, - повідомляє сайт ОДА. Освітяни зауважили, що з початку року на Рівненщині вдалося додатково створити майже тисячу місць в садочках області. Крім того, нині на Рівненщині створено шість опорних шкіл, яких усього по Україні – майже сотня.

[media=67762]

Під час педагогічної конференції, яка відбулась за участю Першого Віце-прем`єр Міністра України Степана Кубіва та  Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, було також презентовано Концепцію «Нової української школи» – ідеологію реформи середньої освіти, що почне діяти в 2018 році.

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень