Метеорологи розповіли, як довго протримається літо на Рівненщині

Цього року літо на Рівненщині дещо прохолодніше за минуле. Однак, рекорди температурні показники все ж встановили. 13 липня у Рівному було зафіксовано найвищу температуру за 70 років метеоспостережень - майже +33,5 градусів, у Сарнах було ще спекотніше – майже +35 градусів, - повідомив головний метеоролог Рівненщини Богдан Масовець. Він також розповів, як довго літня погода цього року протримається на Рівненщині:

- Якщо говорити про літо, його протяжність, то, орієнтовно, зі спалахами спекотної погоди, воно буде до середини вересня. І ще раз наголошу, що всі процеси, пов’язані з непередбачуваністю погоди, пов’язані із зміною клімату, на що впливає і людська рука.

 

Водночас, опадів впродовж літніх місяців випало 64% від норми. Разом з тим, метеорологи зауважили, що впродовж найближчих 3-5 днів температурні показники не підніматимуться вище +25 градусів, вночі ще прохолодніше - близько +10 градусів. Дощ очікується в неділю.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень