Рівненський підприємець голодує під поліцією (ФОТО)

[media=67146]

Рівненський підприємець, в якого нібито викрали німецьке обладнання, влаштував сухе голодування під стінами Нацполіції Рівненщини. Нагадаємо, Ігор Сопіжко ще 10 березня повинен був отримати замовлене з Німеччини деревообробне обладнання на суму понад 250 тисяч гривень. Проте перевізник, що мав його доправити, за словами підприємця, зник.  Ігор Сопіжко каже, що всі послуги за перевезення оплатив завчасно, однак перевізник це заперечує:

На той момент, по тим рахункам, які  мені були виставлені, я з ним повністю був розрахований. Він зараз шукає будь-які виправдання. Я готовий на перехресний допит, але при умові, якщо він погодиться на детектор брехні. Тому що це знову починається затягування справи, якісь виправдовування. Ніяких на той час і на сьогоднішній день від нього письмових чи якихось виставлянь рахунків і їх обгрунтування я не бачив. 

[media=67144]

Варто зауважити, що Ігор Сопіжко планує голодувати близько доби, або доти, доки не розпочнеться слідство з боку правоохоронних органів.

[media=67145]

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень