Рівненський підприємець голодує під поліцією (ФОТО)

Рівненський підприємець, в якого нібито викрали німецьке обладнання, влаштував сухе голодування під стінами Нацполіції Рівненщини. Нагадаємо, Ігор Сопіжко ще 10 березня повинен був отримати замовлене з Німеччини деревообробне обладнання на суму понад 250 тисяч гривень. Проте перевізник, що мав його доправити, за словами підприємця, зник.  Ігор Сопіжко каже, що всі послуги за перевезення оплатив завчасно, однак перевізник це заперечує:

На той момент, по тим рахункам, які  мені були виставлені, я з ним повністю був розрахований. Він зараз шукає будь-які виправдання. Я готовий на перехресний допит, але при умові, якщо він погодиться на детектор брехні. Тому що це знову починається затягування справи, якісь виправдовування. Ніяких на той час і на сьогоднішній день від нього письмових чи якихось виставлянь рахунків і їх обгрунтування я не бачив. 

Варто зауважити, що Ігор Сопіжко планує голодувати близько доби, або доти, доки не розпочнеться слідство з боку правоохоронних органів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень