Перевізники хочуть боротися за скасування пільг

На нараді, яку проводили перевізники міста Рівне, піднімалося саме це питання

Зокрема, перевізники наголошують на тому, що не всі представники пільгових категорій потребують безоплатного проїзду. До прикладу, пенсіонери, що ще працюють, теж використовують своє пільгове право, хоча й можуть забезпечити собі оплату проїзду.

Начальник обласного управління транспорту та зв’язку Федір Мисюра відзначає, що проблема з пільговим проїздом може вирішитися так:

Єдине, яке я бачу рішення – це адресна допомога. Кожному пільговику, який зареєструється відповідно в департаменті соціального захисту, має бути адресна допомога для пільгового проїзду.

Перевізники переконані, що за умови впровадження адресної допомоги, пільговики зможуть грамотно розподіляти свою кількість поїздок, і не зловживати наданим їм державою правом.

Проте, це лише  проект. Федір Мисюра пообіцяв, що з відповідною пропозицією він звернеться до центральної влади.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень