На Рівненщині існує «потенційна загроза» терактів, - СБУ

Служба безпеки України встановила рівні терористичних загроз для регіонів України

У зв'язку із загостренням ситуації на адміністративному кордоні з АР Крим та у районі проведення антитерористичної операції Служба безпеки України встановила рівні терористичних загроз для регіонів України.

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Так, найвищий рівень загрози, "червоний" (реальна загроза), встановлено для Донецької та Луганської областей і АР Крим.

"Жовтий" (імовірна загроза) – Запорізька, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська та Чернігівська області.

"Синій" (потенційна загроза) – Дніпропетровська, Закарпатська, Рівненська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Київська області та м. Київ.

"Сірий" (можлива загроза) – Вінницька, Волинська, Житомирська, Івано-Франківська, Кіровоградська, Львівська, Полтавська та Тернопільська області.

Як повідомлялось, 11 серпня Порошенко на нараді з керівництвом силових структур і МЗС доручив привести всі підрозділи силових структур поблизу адміністративного кордону Херсонської області та окупованої Автономної Республіки Крим у посилену бойову готовність.

Рівні загроз затверджені Постановою Кабміну від 16.02.2016 "Положення про єдину державну систему запобігання, реагування і припинення терористичних актів та мінімізації їх наслідків"

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень