На Рівненщині призначено заступників прокурора

Як повідомляє прес-служба прокуратури у Рівненській області, наказами Генерального прокурора України від 03.08.2016 призначено:

- старшого радника юстиції Ольшанецького Ігоря Володимировича на посаду першого заступника прокурора Рівненської області;

- старшого радника юстиції Ільящука Тараса Михайловича на посаду заступника прокурора Рівненської області;

- старшого радника юстиції Вороніна Олександра Володимировича на посаду заступника прокурора Рівненської області.

 

Ольшанецький Ігор Володимирович – народився у 1977 році в Львівській області. Вищу юридичну освіту здобув у Львівському державному університеті ім.І.Франка. В органах прокуратури працює з 2000 року. Обіймав прокурорсько-слідчі посади, у тому числі керівні, в органах прокуратури Львівської, Рівненської областей та Генеральній прокуратурі України.

До призначення заступником прокурора Рівненської області працював начальником відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших примусових заходів щодо неповнолітніх управління ювенальної юстиції Генеральної прокуратури України.

Ільящук Тарас  Михайлович народився у 1977 році в м. Львові, вищу юридичну освіту здобув у Львівському державному університеті ім.І.Франка.

Розпочав трудову діяльність в органах прокуратури Рівненської області у 1999 році. Обіймав різні прокурорсько-слідчі посади, у тому числі керівні. До призначення заступником прокурора Рівненської області працював прокурором відділу нагляду за додержанням законів територіальними органами поліції при провадженні досудового розслідування та підтриманням державного обвинувачення управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Рівненської області.

Воронін Олександр Володимирович  народився у 1975 році в м.Києві. Вищу освіту здобув у Київському національному державному університеті ім.М.Драгоманова та Львівському державному університеті ім.І.Франка.

Розпочав трудову діяльність в органах прокуратури у 1999 році. Обіймав прокурорсько-слідчі посади, у тому числі керівні, в органах Тернопільської та Львівської областей, а також військовій прокуратурі Західного регіону України. До призначення заступником прокурора Рівненської області перебував на посаді начальника управління представництва інтересів громадянина або держави в суді прокуратури Львівської області.

 

 

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень