Ще вісім шкіл області можуть отримати автобуси (ФОТО)

Сьогодні відбулося розкриття тендерних пропозицій на закупівлю наступної партії шкільних автобусів

На конкурс подали заявки три учасника: дві дилерські фірми з Києва ТОВ «Радіал-Україна» та ТзОВ «Інтер-Авто Трейдінг» і черкаський виробник автобусів ПАТ «Черкаський автобус».

У останнього ціни виявилися найвищими – за один автобус «АТАМАН» вони просять 1 мільйон 680 тисяч. Інші двоє пропонують автобуси харківського виробника «Мрія», які вже стали скандальними, з різницею у 80 тисяч гривень – за 1 мільйон 320 тисяч та 1 мільйон 400 тисяч гривень відповідно.

Представники жодної з фірм на процедуру розкриття тендерних пропозицій не з’явилися. Зауважимо, що на вивчення наданої документації члени тендерного комітету мають 20 днів, після чого оголосять результат.

Разом з тим, за словами начальника облуправління освіти Григорія Таргонського, швидше за все, замість десяти зможуть закупити вісім автобусів, оскільки 2 школи – Підзамчевська Радиввилівського району та Тиннівська Сарненського району - не провели оптимізацію.

Але, купівля і цього транспорту під загрозою. Освітяни сподіваються, що його вдасться закупити до початку нового навчального року, але все тут залежить від обласних депутатів, адже гроші на співфінансування має виділити обласна рада:

 

 

- Здолбунівський район село Білашів, 2 автобуси для Радивилівського району по Козинській школі, Дубровицький район Сварицевицька школа – два автобуси, Дубенський район Мирогощанська школа, Гощанський район Тучинська школа, Корецький район Великомежирицька школа. Ми бачимо, що точно буде вісім, але, ще раз наголошую: якщо підтримають депутати обласної ради. Бо на 5 з них нам треба спів фінансування з обласного бюджету.

 

Таким чином, в загальному школи Рівненщини мають 159 шкільних автобусів, а потрібно ще 100.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень