Батько дитини, якій на урочистостях у школі Рівного заявили про неприйняття на навчання, - у шоці

Рівнянин Валерій Гусак ( на фото) своє обурення висловив у соцмережі Фейсбук.

Зробив це у відповідь на рішення щодо цієї ситуації комісії міськради Рівного з питань освіти:

Я в шоці від непрофесійності. На цей раз комісії Рівнеради. Невже не можна було розкласти все по поличках і зрозуміти, хто і де неправий. Це навіть з коментарів усіх сторін під моїм постом у ФБ видно. Не у вчительки було два списки, а у школі на 1 вересня не було наказу про зарахування дітей. Вчителька не сама запрошувала дітей, а за вказівкою керівника. І ще. Специфіка музичної школи в тому, що діти ідуть не у загальний клас, а до викладача певного музичного інструменту. Думаю, що хоч це мав би знати начальник управління культури міста. То куди ж ви рекомендуєте зарахувати учнів, якщо в школі немає викладача по класу сопілки? У клас балалайки? Заява про звільнення від вчительки Марини Кузьмічової - це крок на протидію пошуку винних. Батьки ж проголосували по-своєму. Вони всі лишились із своїм вчителем, а не зі школою. І це теж привід задуматись відповідальним за культуру.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень