Батько дитини, якій на урочистостях у школі Рівного заявили про неприйняття на навчання, - у шоці

Рівнянин Валерій Гусак ( на фото) своє обурення висловив у соцмережі Фейсбук.

Зробив це у відповідь на рішення щодо цієї ситуації комісії міськради Рівного з питань освіти:

Я в шоці від непрофесійності. На цей раз комісії Рівнеради. Невже не можна було розкласти все по поличках і зрозуміти, хто і де неправий. Це навіть з коментарів усіх сторін під моїм постом у ФБ видно. Не у вчительки було два списки, а у школі на 1 вересня не було наказу про зарахування дітей. Вчителька не сама запрошувала дітей, а за вказівкою керівника. І ще. Специфіка музичної школи в тому, що діти ідуть не у загальний клас, а до викладача певного музичного інструменту. Думаю, що хоч це мав би знати начальник управління культури міста. То куди ж ви рекомендуєте зарахувати учнів, якщо в школі немає викладача по класу сопілки? У клас балалайки? Заява про звільнення від вчительки Марини Кузьмічової - це крок на протидію пошуку винних. Батьки ж проголосували по-своєму. Вони всі лишились із своїм вчителем, а не зі школою. І це теж привід задуматись відповідальним за культуру.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень