Заступник міського голови Рівного і квіти з Червоної книги, або Скандал через 8 Березня

Вітання з Міжнародним жіночим днем у Рівненському центрі надання адмінпослуг обернулося для чиновників скандалом

А причиною стало те, що жінок вітали підсніжниками - квітами, занесеними до Червоної книги України. На таку неприпустиму помилку вказала одна з користувачок соцмережі Фейсбук: 

Alexandra Burdová

Червона книга? Зникаючий різновид квітів? Заборона продажу? Адміністративне правоворушення? Ні, не чули.

Зате показово усією дирекцією ЦНАП вітаємо коліжанок квітами з Червоної книги України, вручаємо підсніжники з пафосом, можливо, й з оплесками. А щоб того не було мало, ще й викладаємо фото звіт в офіційну групу Рівненського регіонального центру надання адміністративних послуг.


Вони знущаються? Це ж офіційне привітання у державній установі. Керівництво пропагує купівлю квітів, які охороняються законом. Типу, держава забороняє купівлю і продаж підсніжників, державні ж установи купляють їх і на офіційних заходах дарують...


Купівля таких квітів, до речі, карається законом: ст. 88-1 Адміністративного Кодексу України - торгівля рослинами, занесеними до Червоної книги України.

На фото посередині - Віталій Герман, крайній праворуч - Сергій Марцинюк

Журналіст Радіо Трек звернувся з цього приводу за коментарем до заступника міського голови Рівного Віталія Германа, який донедавна очолював ЦНАП і долучився до привітань жінок цієї установи з підсніжниками. Ось що він розповів:  

Я вже не працюю на посаді директора центру. Просто був запрошений привітати.

 

Хто придбав квіти? Заступник начальника управління Сергій Павлович Марцинюк. З його слів, він купив на центральному ринку. Це його власна ініціатива. І він питав у жіночки, яка продавала, чи є у неї якась довідка. Йому представили довідку з якоїсь закарпатської сільради.

 

Я розумію, що це порушення деякою мірою законодавства, але якщо є вони у відкритому продажі, на ринку, особливого такого злочину з його сторони я не вбачаю. 

За словами Віталія Германа, оскільки у жінки-продавця була довідка з сільради, то це означає, що квіти вона виростила у власному приватному господарстві, а не нарвала у лісі, тобто у дикій природі. Отже мала право їх продавати.

Заступник міського голови також підкреслив, що квіти чоловіки купили за власний, а не за бюджетний кошт. 

Працівниці ЦНАПу з квітами від чоловіків

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень