![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Вітання з Міжнародним жіночим днем у Рівненському центрі надання адмінпослуг обернулося для чиновників скандалом
А причиною стало те, що жінок вітали підсніжниками - квітами, занесеними до Червоної книги України. На таку неприпустиму помилку вказала одна з користувачок соцмережі Фейсбук:
Червона книга? Зникаючий різновид квітів? Заборона продажу? Адміністративне правоворушення? Ні, не чули.
Зате показово усією дирекцією ЦНАП вітаємо коліжанок квітами з Червоної книги України, вручаємо підсніжники з пафосом, можливо, й з оплесками. А щоб того не було мало, ще й викладаємо фото звіт в офіційну групу Рівненського регіонального центру надання адміністративних послуг.
Вони знущаються? Це ж офіційне привітання у державній установі. Керівництво пропагує купівлю квітів, які охороняються законом. Типу, держава забороняє купівлю і продаж підсніжників, державні ж установи купляють їх і на офіційних заходах дарують...
Купівля таких квітів, до речі, карається законом: ст. 88-1 Адміністративного Кодексу України - торгівля рослинами, занесеними до Червоної книги України.
На фото посередині - Віталій Герман, крайній праворуч - Сергій Марцинюк
Журналіст Радіо Трек звернувся з цього приводу за коментарем до заступника міського голови Рівного Віталія Германа, який донедавна очолював ЦНАП і долучився до привітань жінок цієї установи з підсніжниками. Ось що він розповів:
Я вже не працюю на посаді директора центру. Просто був запрошений привітати.
Хто придбав квіти? Заступник начальника управління Сергій Павлович Марцинюк. З його слів, він купив на центральному ринку. Це його власна ініціатива. І він питав у жіночки, яка продавала, чи є у неї якась довідка. Йому представили довідку з якоїсь закарпатської сільради.
Я розумію, що це порушення деякою мірою законодавства, але якщо є вони у відкритому продажі, на ринку, особливого такого злочину з його сторони я не вбачаю.
За словами Віталія Германа, оскільки у жінки-продавця була довідка з сільради, то це означає, що квіти вона виростила у власному приватному господарстві, а не нарвала у лісі, тобто у дикій природі. Отже мала право їх продавати.
Заступник міського голови також підкреслив, що квіти чоловіки купили за власний, а не за бюджетний кошт.
Працівниці ЦНАПу з квітами від чоловіків
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Чи є вже кандидати на посаду головного архітектора Рівного?
Що і за скільки купують рівняни до 8 Березня (ФОТО/ВІДЕО)
Подорож навколо Рівного: 13-річний орнітолог помітив птахів з Червоної книги (ФОТО)
Соціальна допомога і понад 6 тисяч щомісячної премії: зарплата нового заступника міського голови Рівного
Кардинальний підхід: у Рівному підвищили контроль за будівництвом у місті
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК