Кардинальний підхід: у Рівному підвищили контроль за будівництвом у місті

Відтепер видача документів для початку та завершення будівництва буде відбуватися по-новому

Ініціатором нововведення став новий заступник міського голови Рівного Віталій Герман. Причому, запевняє, що таке нововведення відповідає законодавству.

Детальніше розповідає Віталій Герман:

Відтепер перед  отриманням містобудівних обмежень і умов забудови земельної ділянки рішенням виконавчого комітету міської ради будуть надаватися вихідні дані для проектування об’єктів будівництва, так як це передбачено законом України про регулювання містобудівної діяльності. Спочатку рішення виконкому, а потім вже управління містобудування та архітектури буде надавати містобудівні умови. Це сприятиме колегіальному обговоренню цих питань за участю преси і  громадськості.

Окрім цього, за словами Віталія Германа, поштові адрес  новозбудованим будівлям  буде не управління містобудування та архітектури, видаючи наказ, а теж міськвиконком, приймаючи відповідне рішення.

Це, вважає заступник міського голови, дуже багато дасть у плані наведення порядку в будівельній сфері. Адже поштові адреси будуть надаватися тим об’єктам, які побудовані відповідно до містобудівних умов, без відхилень від них.

І додає:

Кардинальні заходи. Але всі - в межах закону. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень