![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Право міського голови обирати своїх заступників та секретаря міськради хочуть взяти на себе депутати. Такі зміни пропонують внести у новий регламент Рівнеради, обговорення якого вчергове відбулося сьогодні. Міський голова Володимир Хомко проти таких змін і каже, буде відстоювати, аби цей пункт залишився незмінним:
- Головне для мене спірне питання – це хто вносить кандидатури заступників. Очевидно, що я буду наполягати на тому, що це вносить міський голова. Пропонують, що окрім міського голови, можуть вносити і депутати. Це абсурд, тому що тоді порушується керівна вертикаль в місті. Такого ніде в світі немає. Абро я не керую містом, або я керую містом. Якщо я керую, то я керую тим, ким хочу. Друге питання, що оцінку вони можуть поставити, не підтримати мою кандидатуру можуть, але вношу я. Так само і секретаря – по закону вношу я, вони можуть не підтримати. Але я для того проводжу консультації до моменту внесення, щоб не було ніяких колізій.
До слова, хто посяде крісло секретаря Рівнеради після Олексія Муляренка, Володимир Хомко поки не знає.
Між тим, окрім вже зазначених змін, новим регламентом пропонується не виносити на сесію проекти рішень, які попередньо не були розглянуті відповідною постійною комісією і не оприлюднені за 20 днів до сесії, як того і вимагає Закон, але за винятком кількох випадків, передбачених законодавством. У разі нагальної потреби, проекти, які все ж розглядають під час сесії без попереднього обговорення і оприлюднення, мають стати загальнодоступними одразу після винесення рішення.
Крім того, депутати не мають права голосувати руками - у разі, якщо електронна система голосування не працює, депутати мають голосувати шляхом проголошення свого рішення по кожному з питань. Між тим, за час тимчасової відсутності депутата у залі сесії, він зобов’язаний вийняти свою картку для голосування з пульту. А результати голосування під час засідання депутати мають право отримати або в перерві або ж після закінчення сесії – на вимогу обранця.
Таким чином, робоча група з регламенту у складі 10-ти чоловік розглянула понад чотири десятки пунктів і, вочевидь, збиратимуться ще раз, оскільки новий регламент мають затвердити на черговій сесії, яка попередньо запланована на 12 травня.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК