П'ять дітей учасників АТО з Рівного харчуватимуться безкоштовно

Депутати Рівнеради проголосували за надання пільг щодо безкоштовного харчування для п'яти дітей учасників АТО з Рівного.

Зокрема, мова йде про дітей, що відвідують Шубківський ДНЗ у Рівненському районі. Їхні батьки, як учасники АТО, звернулися в Шубківську сільську раду з питань надання пільг на безкоштовне харчування їхніх дітей, які відвідують дитсадок.

Через відсутність коштів у сільському бюджеті, сільрада звернулася до міського голови з проханням виділити субвенцію з міського бюджету на ці потреби.

Таке звернення місцеві обранці підтримали.

Додамо, що вартість харчування 5 дітей на рік становить 12 тисяч 500 гривень з розрахунку, що вартість одного дня - 20 гривень.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень