Над Устею може вирости житловий квартал (5 ФОТО)

В будівлі «Керамбуду» продовжується реконструкція

Проте ніхто досі не знає, що постане замість закладу, у якому колись торгували плиткою і сантехнікою. За однією з версій, там відбувається будівництво житлових будинків, орієнтовно не вище трьох поверхів та оновлення вже існуючої будівлі. Також, за чутками, це можуть бути котеджі. Між тим, начальник обласного управління державної архітектурно-будівельної інспекції Ігор Мічуда раніше заявляв, що у наявній будівельній декларації йдеться лише про реконструкцію виробничої бази під адміністративно-торговий центр. Ми поцікавились у нього, що ж наразі в управлінні відомо про реконструкцію «Керамбуду».

– На даний момент в управлінні є декларація на реконструкцію офісних приміщень і кінолекторій. Наскільки мені відомо і я чув, що вони подали на зміну цільового призначення відведеної земельної ділянки під будівництво житла.

Також Ігор Мічуда зазначив, що у «Керамбуді» мала пройти перевірка, але навіть з допомогою прокуратури у будівлю зайти не вдалось. Крім того, ніхто не може знайти і власника будівлі. Відомо тільки, що замовником реконструкції є Олександр Мичко.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень