Над Устею може вирости житловий квартал (5 ФОТО)

В будівлі «Керамбуду» продовжується реконструкція

Проте ніхто досі не знає, що постане замість закладу, у якому колись торгували плиткою і сантехнікою. За однією з версій, там відбувається будівництво житлових будинків, орієнтовно не вище трьох поверхів та оновлення вже існуючої будівлі. Також, за чутками, це можуть бути котеджі. Між тим, начальник обласного управління державної архітектурно-будівельної інспекції Ігор Мічуда раніше заявляв, що у наявній будівельній декларації йдеться лише про реконструкцію виробничої бази під адміністративно-торговий центр. Ми поцікавились у нього, що ж наразі в управлінні відомо про реконструкцію «Керамбуду».

– На даний момент в управлінні є декларація на реконструкцію офісних приміщень і кінолекторій. Наскільки мені відомо і я чув, що вони подали на зміну цільового призначення відведеної земельної ділянки під будівництво житла.

Також Ігор Мічуда зазначив, що у «Керамбуді» мала пройти перевірка, але навіть з допомогою прокуратури у будівлю зайти не вдалось. Крім того, ніхто не може знайти і власника будівлі. Відомо тільки, що замовником реконструкції є Олександр Мичко.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень