Сесію Рівнеради пікетують. З повітряними кульками

З приводу будівництва на Толстого депутати хочуть громадських слухань

Двома пікетами зустрічали депутатів Рівнеради рівняни. Частина пікетувальників вишикувалася під приміщенням міськради з червоними та білими кульками – це прихильники альтернативного бренду Рівного. Нагадаємо, депутати мають сьогодні визначитися яким буде логотип нашого міста – червона брама чи різнокольорові кільця.

Інша частина активістів прийшли з приводу будівництва за краєзнавчим музеєм. На сесію прийшли як противники так і прихильники появи багатоповерхівки

Тим часом на сесії було озвучено висновок Міністерства культури, який надійшов у Рівне 29 березня. Зокрема, з нього випливають нові факти, які не були враховані під час висновку щодо будівництва державною будівельно-архітектурною інспекцією. Нагадаємо, він був схвальним. Відповідно до вимоги Мінкульту депутати хочуть проведення громадських слухань щодо будівництва 12-поверхівки. Питання включили до порядку денного.

Нагадаємо, сьогодні депутати мають розглянути понад 300 питань. Окрім, будівництва на Толстого обговорять і бренд та створення парку розваг на Басовому куті.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак ВК3898СО

У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:

Загублено ключ від автомобіля Merсedes

11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте

Знайдено гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк

На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.   

Більше оголошень