Сесію Рівнеради пікетують. З повітряними кульками

З приводу будівництва на Толстого депутати хочуть громадських слухань

Двома пікетами зустрічали депутатів Рівнеради рівняни. Частина пікетувальників вишикувалася під приміщенням міськради з червоними та білими кульками – це прихильники альтернативного бренду Рівного. Нагадаємо, депутати мають сьогодні визначитися яким буде логотип нашого міста – червона брама чи різнокольорові кільця.

Інша частина активістів прийшли з приводу будівництва за краєзнавчим музеєм. На сесію прийшли як противники так і прихильники появи багатоповерхівки

Тим часом на сесії було озвучено висновок Міністерства культури, який надійшов у Рівне 29 березня. Зокрема, з нього випливають нові факти, які не були враховані під час висновку щодо будівництва державною будівельно-архітектурною інспекцією. Нагадаємо, він був схвальним. Відповідно до вимоги Мінкульту депутати хочуть проведення громадських слухань щодо будівництва 12-поверхівки. Питання включили до порядку денного.

Нагадаємо, сьогодні депутати мають розглянути понад 300 питань. Окрім, будівництва на Толстого обговорять і бренд та створення парку розваг на Басовому куті.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень