![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Колишній голова Рівненської обласної ради, «радикал» Володимир Ковальчук оскаржує свою відставку у Рівненському обласному адміністративному суді. Він вимагає поновити його на посаді голови облради та виплатити йому заробітну плату за період вимушеного прогулу, спричиненого незаконною, на його думку, відставкою.
Нагадаємо, 11 березня під час чергової сесії Рівненської обласної ради депутати проголосували за звільнення Володимира Ковальчук з посади голови Рівненської обласної ради. Того ж дня рада ухвалила рішення про призначення на цю посаду депутата від БПП Олександра Корнійчука.
Сам Володимир Ковальчук з таким рішенням не погоджується, стверджуючи, що питання про його відставку потрібно було внести в порядок денний за 20 днів до початку сесії. Також він зазначає, що йому не повідомили належним чином про причини його звільнення. Далі пряма мова Володимира Ковальчука:
– Порушено норми чинного законодавства України по моєму звільненню. Кожна людина, яку звільняють, має знати, за що вона звільнена з роботи. Існує звіт і на основі цього звіту депутати можуть внести в праві чи не вправі (пропозицію про звільнення, – ред.)... І я можу пояснити свою позицію.
Зауважимо, що представник Рівненської обласної ради Богдан Гречко стверджує, що на останній сесії обласні обранці діяли в межах чинного законодавства і не вбачає жодних порушень у їхніх діях під час усунення з посади Володимира Ковальчука.
Додамо також, що адвокат Володимира Ковальчука попросив суд оголосити перерву для належного ознайомлення з матеріалами справи. У зв’язку з цим суд перенесли на 8 квітня 2016 року.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК