Ковальчук судиться за поновлення на посаді голови Рівненської обласної ради (ФОТО)

Колишній голова Рівненської обласної ради, «радикал» Володимир Ковальчук оскаржує свою відставку у Рівненському обласному адміністративному суді. Він вимагає поновити його на посаді голови облради та виплатити йому заробітну плату за період вимушеного прогулу, спричиненого незаконною, на його думку, відставкою.

Нагадаємо, 11 березня під час чергової сесії Рівненської обласної ради депутати проголосували за звільнення Володимира Ковальчук з посади голови Рівненської обласної ради. Того ж дня рада ухвалила рішення про призначення на цю посаду депутата від БПП Олександра Корнійчука.

Сам Володимир Ковальчук з таким рішенням не погоджується, стверджуючи, що питання про його відставку потрібно було внести в порядок денний за 20 днів до початку сесії. Також він зазначає, що йому не повідомили належним чином про причини його звільнення. Далі пряма мова Володимира Ковальчука:

– Порушено норми чинного законодавства України по моєму звільненню. Кожна людина, яку звільняють, має знати, за що вона звільнена з роботи. Існує звіт і на основі цього звіту депутати можуть внести в праві чи не вправі (пропозицію про звільнення, – ред.)... І я можу пояснити свою позицію.

Зауважимо, що представник Рівненської обласної ради Богдан Гречко стверджує, що на останній сесії обласні обранці діяли в межах чинного законодавства і не вбачає жодних порушень у їхніх діях під час усунення з посади Володимира Ковальчука.

Додамо також, що адвокат Володимира Ковальчука попросив суд оголосити перерву для належного ознайомлення з матеріалами справи. У зв’язку з цим суд перенесли на 8 квітня 2016 року.

Справу розглядає суддя Андрій Сало

Володимир Ковальчук відповідає на запитання суду

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень