Якщо дорого платити за тепло. Чи мають право рівняни відмовлятися від централізованого опалення?

Роз’яснення від Мінрегіону отримало «Рівнетеплоенерго»

Як йдеться у документі, оприлюдненому на сайті рівненських тепловиків, у разі, якщо мешканець багатоквартирного будинку вирішив відключитися від централізованого опалення і облаштувати систему індивідуального опалення, на це необхідна згода усіх без виключення мешканців будинку. Відключити лише одну квартиру не вийде, тож без опалення у такому разі залишиться весь будинок. Разом з тим, одноосібне встановлення котлів у квартирах також не можливе, оскільки, за аргументами міністерства, це збільшить обсяг споживання газу населенням.

 

Роз`яснення Мінрегіону

 

А от ситуація з централізованим гарячим водопостачанням простіша, коментує керівник «Рівнетеплоенерго» Степан Коропецький:

 

 

- Цим займається безпосередньо міжвідомча комісія і керується оцим законодавством. Згідно з чинним законодавством, нормативною базою, на сьогодні це (встановити індивідуальну систему опалення в квартирі, - ред.) практично неможливо зробити.  Щодо водопостачання підхід трохи простіший, можна робити альтернативу, тобто, є централізоване водопостачання – користуються центральним. Там таких заперечень, практично, не висувається.  Людина регулює собі, що їй краще, економніше.

 

Варто додати, що появу роз’яснення від міністерства зумовили численні листи теплопостачальних підприємств та звернень громадян щодо відключення споживачів від централізованих систем тепло- та водопостачання. У Рівному, за словами Степана Коропецького, поки активності з цього приводу не спостерігається.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень