Рівняни спробують побити світовий рекорд Книги рекордів Гіннеса

Сьогодні, 28 травня, пройде найчисельніший в історії України урок англійської мови, що спробує перевершити чинний світовий рекорд Книги рекордів Гіннеса.

У цей день по всій країні одночасно відбуватиметься інтерактивний урок англійської мови.

Учасником заходу може стати кожен, незалежно від місця проживання та рівня володіння англійською мовою. Для цього достатньо лише мати бажання вивчати англійську мову та приєднатися до вже набраної групи учасників у власному місті.

Найбільші уроки англійської відбудуться під відкритим небом у Києві на Софійській площі та у Львові на площі біля театру опери та балету за підтримки Посольства Америки в Україні, де зберуться тисячі українців. До участі у масовому уроці англійської запрошені відомі українські політичні та культурні діячі.

В Рівному урок проводитиметься за адресою: вул. Короленка, 6, Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека, 3-ій поверх, Інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку», з 12.30 до 14.00.

Тема уроку – вживання англійського виразу «would rather».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень