Найцікавіші нововведення «свіжоприйнятого» регламенту

Тричі потрібно було засідати депутатам, аби прийняти регламент Рівнеради. Сьогодні народні обранці розглядали статті від 28 до 56. Деякі з частин документу в посадовців викликали хвилю жвавих обговорень

Зокрема пропозицію про те, що громадські звернення розглядатимуться після прийняття порядку денного, але перед його розглядом, не підтримали.

Також довго депутати визначалися, як же саме їм потрібно записуватися на виступ під час сесії. Копіювати систему електронної подачі заявки на виступ, як в обласній раді, обранці не захотіли. Зокрема, було прийняте рішення, що депутати, які захочуть висловитися, або підніматимуть руку, або просто підходитимуть до мікрофону.

Суперечки розгорілися і навколо тимчасової відсутності депутата на своєму місці під час проведення сесії. Все не могли визначитися, хто ж відповідальний за картку депутата, що потрібна для голосування з робочого пульта. Єдиного рішення так і не знайшли, тому в регламент внесли положення про те, що відповідальними за картку є і сам депутат, і голова його фракції, і керівник апарату.

За словами голови регламентної комісії Олесандра Чубая, процес затвердження регламенту затягнувся через те, що організаційний відділ виконавчого комітету не одразу включився в процес обговорення. Далі Олександр Чубай про основні переваги регламенту:

Перше – те, що в нас є чіткий строк для візування проекту рішення, якого раніше не було. Друге – у нас є чіткий перелік віз і хто має візувати. Третє – в нас спрощена процедура для проектів рішень, які підготували депутати або громадськість. Раніше це була ускладнена процедура. Четверте – додалася ротація. П'яте – збільшилася набагато публічність самої ради. В нас зараз є записана норма про онлайн-трансляцію міської ради і виконкому. Зараз вона не здійснюється, але має бути здійснена.

За попередніми даними, наступна сесія міської ради відбудеться 16 червня.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень