«Винен не тільки Садовий», або Як на Рівненщині заповнили сміттям величезну яму (ФОТО)

Біля заправки

Не лише львівське сміття докучає екології Рівненщини. Так, у Радивилівському районі поблизу заправки UPG знайшли звалище сміття значних розмірів. Фото відходів опублікувала на своїй сторінці в ФБ відома рівненська журналістка Інна Білецька.

Міжнародна траса Київ-Варшава. Заправка мережі UPG. Навпроти в лісі в десяти метрах від дороги отакі ями. З сміттям. Походження сміття ідентифікувати не важко. Пляшки з кафе, обгортки з цукерок, фірмові кавові паперові стаканчики, пакети з-під молока. 

Інна Білецька наголосила на контрасті між приємним обслуговуванням на UPG, однак зовсім не прийнятним видовищем поблизу заправки:

Ми раді. Ми заробляємо на вас гроші. Ми пригощаємо вас доброю кавою, по-європейські вам посміхаючись, але срати ми хтіли на екологію. Ми викопаємо яму, засиплемо її під зав'язку сміттям, а потім викопаємо нову. І так далі. Для чого вивозити? Для чого витрачати гроші? За деревами не видно ж?

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень