«Він мені телефонував, коли потрапив у яму», - чиновник служби автодоріг Рівненщини про вилучене посвідчення водія

Інцидент

Скриншот із cюжету Майкла Щура про рівненські дороги

Цієї неділі відомий український ведучий Майкл Щур знову згадав на телебаченні рівненських патрульних. Нагадаємо, що наприкінці лютого на ділянці дороги Рівне – Сарни водій потрапив у яму та пошкодив колесо, за що йому виписали протокол за неврахування дорожньої обстановки.

Заступник керівника Служби автомобільних доріг Рівненщини Микола Козачок каже, що правоохоронці в цьому випадку мають рацію та, що навіть особисто попереджав водія про це:

Він мені вранці телефонував, коли потрапив у яму. Він має мій мобільний телефон. Ми з ним спілкувалися, і я йому сказав: «Пане Юрію, Національна поліція приїде, на вас складе адміністративний протокол згідно з правилами дорожнього руху, тому що ви не врахували дорожню обстановку - так пишуть правила дорожнього руху. А в подальшому, будь ласка, ви будете давати позовну заяву до дорожніх служб за неналежне утримання там і так далі.

За словами Миколи Козачка, попри те, що водій зазнав матеріальних збитків, він таки міг їх уникнути й вільно об’їхати яму.  Додає, що сам досить часто їздить тією дорогою.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Більше оголошень