Дороги біля Рівного почнуть латати вже на початку квітня

Як запрацює асфальтобетонний завод

Служба автомобільних доріг у Рівненській області повідомляє, що з настанням сприятливих погодних умов підрядна організація розпочне виконувати роботи з ліквідації вибоїн на автошляхах області.

Роботи будуть виконуватися у відповідності до ДСТУ – Н.Б. В.3.2.-5:2016 «Настанова з ліквідації вибоїн, покращення нежорсткого типу дорожнього одягу» та СОУ 45.2-00018112:2005 «Порядок огородження та організація дорожнього руху в місцях проведення дорожніх робіт з будівництв, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг», - повідомляє прес-служба САД у Рівненській області.

Додають у службі автодоріг області, що з 2 квітня 2018 року, розпочне свою роботу асфальтобетонний завод, який розташований в селі Нова Любомирка.


 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень