На Рівненщині зникла дорога на Глинськ (ФОТО)

Після зими дістатися до села неможливо

Мешканка Глинська опублікувала у Фейсбуці фотографії дороги до села Глинськ, що у Здолбунівському районі. За словами жінки, дістатися цією дорогою до населеного пункту – практично неможливо.

Відомо, що відрізок дороги Здовбиця-Глинськ має протяжність 7 км. Частково тут прокладена бруківка, частково асфальт, ще з 70-х років. Місцеві мешканці кажуть, що ремонт цієї ділянки не проводився ніколи, лише частково підсипали ями будь-чим. Нині  дорогу підсипали піском з місцевого кар'єру.

На цій ділянці дороги постійно курсують машини до місцевого сміттєзвалища. Село Глинськ розташоване так, що має три під'їзди, але по жодному із них неможливо проїхати. 

Після зими ґрунтову дорогу просто розмило. Люди у коментарях до цього посту пишуть :

Пилипчук Іван В це село 3 дороги і всі в такому стані. Село за 20 км від обласного центру і друге по величині в області.... Соромно за владу....

Олена Богданець-Тарасюк Пишіть не пишіть а на це ніхто не звертає увагу всі закривають очі.

Людмила Бикова У них першочерговим є міст через річку в гідропарку, ним весь Здолбунів кожного дня ходити буде

Як скоро вдасться вирішити проблему проїзду до села Глинськ, невідомо. Проте у коментарях до цього ж посту Здолбунівська адміністрація повідомила таке:

Сергій Кондрачук Був у начальника служби автодоріг області по питанню глинської дороги. Нічого нового не почув. Дорога включена на цей рік. Гроші є.

Слідкуй за нашими новинами у  Telegram  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень