Райони і ОТГ Рівненщини контролюватимуть якість дорожніх ремонтів?

До кінця гарантійного терміну

Керівництво області вирішило посилити контроль за якістю ремонтів доріг обласного та місцевого значення. Після масштабного ремонту дорожнього покриття у 2017 році, на автошляхах уже утворилися ями та вибоїни. Нині на постійних комісіях облради йдеться про те, аби спеціальні служби відзвітувалися за проведену роботу в минулому році.

У програмі розвитку дорожнього господарства на 2018 рік своєю чергою планують зобов’язати органи місцевого самоврядування контролювати якість ремонтів до кінця гарантійного терміну, говорить заступник керівника департаменту з питань будівництва Рівненської ОДА Вадим Бобріков:

Ми внесли в програму пункти, хто відповідає під час виконання робіт, плюс контроль. Ми зобов’язали замовників: службу автодоріг, сільради, районні контролювати якість доріг від початку роботи до кінця гарантійного терміну.

Зауважимо, що на цей рік в бюджеті області на капітальні (30% суми) та поточні ремонти доріг (70% суми) запланували 281 млн гривень. за ці кошти треба ремонтувати і дороги місцевого значення.

Департамент будівництва нині зібрав інформацію з усіх ОТГ і районів і пропонує громадам обрати по одній-дві дороги, які найбільше потребують ремонту. Програму затверджуватимуть на сесії обласної ради 16-го березня.

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень