Це відео б’є рекорди:«Дороги між Рівним і Сарнами – НЕМАЄ!» (VIDEO)

«Велика Вітчизняна війна кращі дороги мала» (с)

На узбіччі дороги Рівне-Сарни стоять «Лексуси і Тойоти, не кажучи вже про Жигулі», які зазнали тих чи інших пошкоджень, рухаючись цією трасою.

Так стверджує користувач Vitaly Arabadzhi, чий вчорашній відео-репортаж у мережі Фейсбук на сьогодні вже отримав близько 700 репостів.

Для перегляду відео натисніть на посилання

Фактично автор подав три коротких відео з різних ділянок.

При цьому Vitaly Arabadzhi зазначає, що торішній (осінній) ремонт зачепив лише певні ділянки траси.

Ті ж, які залишилися незачеплені ремонтом, за його словами, виглядають як дороги «часів війни».

Зрештою, ми всі можемо побачити та оцінити ситуцію на викладених відео.

Кількість репостів цього відеорепортажу зашкалює.

Як зазначає автор, найгіршими є ділянки доріг у Березнівському районі.

Він також закликає всіх водіїв були гранично обережними, їдучи цією трасою вночі.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень