Ремонтувати вулицю Макарова розпочнуть у Рівному

На позачерговій сесії міськради на це виділили кошти

 

Орієнтовно на ремонт дороги на вулиці Макарова, яка чи не найбільше потерпає від навантаження транспорту, оскільки через неї транзитом їдуть багатотонні фури, потрібно 47 мільйонів гривень. Але поки виділили тільки 5 мільйонів.

Міський голова Рівного Володимир Хомко каже, що така сума дозволить оголосити тендер на початок робіт:

Ремонт Макарова буде десь 47 мільйонів. Тендер повторно оголошений. Я не можу сказати кінцеву цифру, бо скаже той, хто виграє тендер. Але для того, щоб оголосити тендер, виділили кошти.

 

Ремонт на Макарова почнеться не скоро. Бо це ще тендерні роботи. Десь у квітні почнеться.

За словами Володимира Хомка, за ці 5 мільйонів, можливо, почнуть встановлювати бордюри.

До речі, нагадаємо, що депутату Олександру Нестеруку міський голова доручив провести переговори із власниками гіпермаркетів на вулиці Макарова, щоб попросити допомогти з коштами на ремонт дороги. 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Теги: Дороги
Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень