Вулицю Шухевича у Рівному зроблять «зразковою»

На завершення ремонту на ній на позачерговій сесії міськради виділили гроші

Йдеться про 11 мільйонів гривень. За ці кошти завершать ремонт проїжджої частини і укладання бруківки на тротуарах. За словами міського голови Володимира Хомка, укладатимуть її вже найближчим часом, коли настане відлига.

Міський голова також заспокоює, щоб мешканці вулиці не турбувалися через невідремонтовані заїзди до будинків:  

До речі, нагадаю, щоб люди не переживали. Дорога – це тільки дорога. Але на всі інші в’їзди в будинки ми окремо будемо виділяти кошти і дороблювати всі в'їзди - все, щоб зробити вулицю Шухевича зразковою.

Володимир Хомко каже, що цього року також будуть ремонтувати вулиці Макарова, тротуари на Соборній, зроблять третю смугу руху на вулиці Князя Володимира від вулиці Сковороди до мостів, бо там завжди затори, а також повністю відремонтують вулицю Орлова.

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень