В сервісних центрах МВС чверть працівників не можуть пройти переатестацію

Мова йде про центри, які тепер діють замість МРЕВ

На сьогодні проведено вже три конкурси на заміщення вакантних посад, з яких вдалося укомплектувати 71% особового складу. З них 25% - нові люди. Таким чином представники сервісного центру МВС у Рівненській області переконують, що за результатами тестів та співбесід надають перевагу фахівцям, які у МРЕВ раніше не працювали. А на питання, чому старі працівники не здатні пройти переатестацію, виконуючий обов’язки директора регіонального сервісного центру МВС у Рівненській області Валерій Белець сказав таке:

– На тест йде 400 запитань. Про знання Закону України про державну службу, про знання Конституції України, про знання Закону про запобігання корупції... Тут немає впливу людського фактору. Тут людина реєструється в Києві в державній службі, людині дається логін і пароль. Йому 40 запитань скидається і 40 хвилин. 24 запитання треба відповісти для того, щоб пройти тест. Коли по старому Закону про державну службу людина отримувала тестові запитання і писала письмово. Тут ще можливо могли бути якісь втручання.

Нагадаємо, що з цього року для автовласників стало простіше реєструвати та перереєстровувати свої транспортні засоби, отримувати посвідчення водія і техпаспорт, адже в рамках реформи правоохоронних органів замість МРЕВ тепер діють територіальні сервісні центри МВС України. На території Рівненщини їх налічується чотири – у Сарнах, Дубні, Володимирці та Регіональний – у місті Рівному, який обслуговує, окрім обласного центру, ще 7 районів: Рівненський, Костопільський, Березнівський, Гощанський, Острозький, Здолбунівський та Корецький. До слова, наступний конкурсний відбір на заміщення вакантних посад у Рівненському сервісному центрі відбудеться дев’ятого серпня.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень