«В чому справа? WTF?! Pourquoi?»: Рівненщина пасе задніх в освоєнні коштів на ремонт доріг

Міністр інфраструктури відреагував бурхливо

Рівненщина серед аутсайдерів з використання грошей Державного фонду на ремонт доріг місцевого значення. Відповідну статистику оприлюднило Міністерство інфраструктури.

За словами очільника міністерства Володимира Омеляна, цього року уряд передав 123 тис. км доріг на рівень областей, а цьогорічний бюджет обласних доріг склав понад 11 млрд грн.

На їх утримання передбачено 35 % Дорожнього фонду, який теж запрацював з цього року. У 2018 - бюджет обласних доріг складає більше 11 млрд грн!!!

Тому, коли ви бачите, що місцеві дороги не ремонтують - маєте повне право запитати в керівника області: «В чому справа? WTF?! Pourquoi?».

Аби розмова була предметною, ми підготували вам дані, скільки насправді використано коштів. Аби не казали, що «гроші Київ не дає».

Рівненська область на сьогодні освоїла лише 11% передбачених коштів. Є й такі, що не витратили з Дорожнього фонду ані копійки на ремонт автошляхів місцевого значення – показник 0 у Черкаській області.

На їх обласних доріг передбачено 35% Дорожнього фонду. Найкраще кошти фонду освоюють Київ та Івано-Франківська область – близько 70%. За ними йдуть Хмельницька, Київська, Чернівецька та Вінницька області. Решта використали менше 40% наданих грошей.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень