Ями в Сарнах залатали в дощ, хоч і обіцяли цього не робити? (ВІДЕО)

Шукають винних

Напередодні прес-служба Служба автомобільних доріг Рівненської області опублікувала список тих ділянок доріг, на яких лататимуть ями. Йшлося, зокрема, про те, що

заплановано роботи з ямкового ремонту із застосуванням ремонтерів на автомобільних дорогах загального користування державного значення області.

Про ремонти доріг в містах області не повідомлялось.

Кажуть, що так виглядає дорога Рівне-Сарни. Фото з інтернету

А сьогодні, у п’ятницю 30 березня, у групі «Сарни як вони є» опублікували відео, яке нібито відзняте на вулиці Гагаріна, у місті Сарни.

Відео автор підписав так:

А кажуть що дороги не ремонтують)))) вул. Гагаріна ремонт за 10хв)))) БИСТРО, ЯКІСНО,НАДІЙНО!!!

Поки одні мешканці Сарн активно обговорюють у соціальних мережах закидані чорною сумішшю ями, інші люди - звинувачують у неякісній роботі саме Службу автомобільних доріг Рівненської області.

Втім, не відомо, чи латали ями у Сарнах саме працівники цієї служби.

До слова, на офіційному сайті Служби автомобільних доріг Рівненської області сьогодні не було повідомлень про те, що  їхні працівники латали дороги в області.

Стеж за нашими новинами у  Telegram

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень