У школах Рівного торгові агенти розповсюджують книги серед дітей, але чи це дозволено?

До того ж, ті книги – суттєво дорожчі, ніж, приміром, якщо купувати їх через Інтернет

Дітей переконують у необхідності придбати саме ці книги. І ті вимагають на це гроші у батьків. Повідомлення на цю тему у соцмережі Фейсбук опублікував рівнянин Дмитро Якимець. Його підтримали багато інших користувачів мережі, які підтверджували, що така практика існує не в одній школі міста.

 

Заступник начальника управління освіти Катерина Сичик розповіла, що до них таких скарг поки не надходило, але її позиція з приводу такої ситуації категорична:

Управління освіти категорично проти подібних речей, видано багато протоколів, доручень керівникам навчальних закладів про те, що ніхто сторонній не має права заходити до школи, тим більше розповсюджувати якусь літературу. Позиція управління - чітка.

Також Катерина Іванівна сказала, що таке питання буде винесене на обговорення на наступній нараді з директорами шкіл. Адже присутність торгових агентів у школах неприпустима.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень