![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Депутати Рівненської міської ради не підтримали впровадження мораторію на підвищення комунальних тарифів у Рівному. Голосуванню передувала суперечка. Зі звинуваченнями у популізмі ініціаторів його ухвалення. Відтак фракції «Свобода» та «Батьківщина» у Рівненській міській раді залишили сесійну залу. Саме ці фракції і вимагали введення мораторію. Натомість Рівнерада буде проводити аудит тарифів. Зокрема, буде створена тимчасова контрольна комісія з представників всіх фракції.
Втім, на думку голови фракції «Батьківщина» Рівнеради Галини Кульчинської, робота цієї комісії без введення мораторію ефективною не буде. І саме мораторій на підвищення тарифів назвала єдиною дієвою формую тиску на уряд:
– Створення цієї комісії без першого пункту, без встановлення мораторію, нікому не цікаве. Тому що комісія може створюватися довго, дуже довго працювати, може закінчити свою роботу не зрозуміло як.
Дуже важливим є встановлення мораторію. Уряд повинен почути великі міста, менші міста України про те, що вони не можуть платити ці тарифи.
І, можливо, це на сьогодні є єдина форма дієвого тиску на уряд. Якби всі міста України прийняли таке рішення, мені здається, з мертвого місця справа зрушилась би.
Як відомо, депутати Київської міської ради, міськради Дніпра, а також Дубенська міська рада та Рівненська районна рада наклали мораторій на підвищення тарифів на послуги житлово-комунальної сфери, які набули чинності 1 липня.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК