У «Батьківщині» мораторій на підвищення тарифів назвали єдиною дієвою формою тиску на уряд

Депутати Рівненської міської ради не підтримали впровадження мораторію на підвищення комунальних тарифів у Рівному. Голосуванню передувала суперечка. Зі звинуваченнями у популізмі ініціаторів його ухвалення. Відтак фракції «Свобода» та «Батьківщина» у Рівненській міській раді залишили сесійну залу. Саме ці фракції і вимагали введення мораторію. Натомість Рівнерада буде проводити аудит тарифів. Зокрема, буде створена тимчасова контрольна комісія з представників всіх фракції.

Втім, на думку голови фракції «Батьківщина» Рівнеради Галини Кульчинської, робота цієї комісії без введення мораторію ефективною не буде. І саме мораторій на підвищення тарифів назвала єдиною дієвою формую тиску на уряд:

– Створення цієї комісії без першого пункту, без встановлення мораторію, нікому не цікаве. Тому що комісія може створюватися довго, дуже довго працювати, може закінчити свою роботу не зрозуміло як.

 

Дуже важливим є встановлення мораторію. Уряд повинен почути великі міста, менші міста України про те, що вони не можуть платити ці тарифи.

 

І, можливо, це на сьогодні є єдина форма дієвого тиску на уряд. Якби всі міста України прийняли таке рішення, мені здається, з мертвого місця справа зрушилась би.

Як відомо, депутати Київської міської ради, міськради Дніпра, а також Дубенська міська рада та Рівненська районна рада наклали мораторій на підвищення тарифів на послуги житлово-комунальної сфери, які набули чинності 1 липня.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень