У «Батьківщині» мораторій на підвищення тарифів назвали єдиною дієвою формою тиску на уряд

Депутати Рівненської міської ради не підтримали впровадження мораторію на підвищення комунальних тарифів у Рівному. Голосуванню передувала суперечка. Зі звинуваченнями у популізмі ініціаторів його ухвалення. Відтак фракції «Свобода» та «Батьківщина» у Рівненській міській раді залишили сесійну залу. Саме ці фракції і вимагали введення мораторію. Натомість Рівнерада буде проводити аудит тарифів. Зокрема, буде створена тимчасова контрольна комісія з представників всіх фракції.

Втім, на думку голови фракції «Батьківщина» Рівнеради Галини Кульчинської, робота цієї комісії без введення мораторію ефективною не буде. І саме мораторій на підвищення тарифів назвала єдиною дієвою формую тиску на уряд:

– Створення цієї комісії без першого пункту, без встановлення мораторію, нікому не цікаве. Тому що комісія може створюватися довго, дуже довго працювати, може закінчити свою роботу не зрозуміло як.

 

Дуже важливим є встановлення мораторію. Уряд повинен почути великі міста, менші міста України про те, що вони не можуть платити ці тарифи.

 

І, можливо, це на сьогодні є єдина форма дієвого тиску на уряд. Якби всі міста України прийняли таке рішення, мені здається, з мертвого місця справа зрушилась би.

Як відомо, депутати Київської міської ради, міськради Дніпра, а також Дубенська міська рада та Рівненська районна рада наклали мораторій на підвищення тарифів на послуги житлово-комунальної сфери, які набули чинності 1 липня.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень