Суд прийняв рішення у справі школярки з Рівного, яка виступала за імпічмент Президенту

Щоправда, мама дівчини ще його не отримала

Нагадаємо, що 16-річна Дарія Коцюруба (на фото вгорі) 25 травня цього року разом з 20-річним другом вийшла у центр Рівного з плакатами з вимогою імпічменту президенту.

За це їх забрала поліція. І на молодих людей склали адмінпротоколи за статтею 185-1 КУпАП (порушення порядку та організації проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій). Крім того, оскільки правопорушниця - неповнолітня, на матір склали адмінпротокол за невиконання обов'язків по вихованню дітей за статтею 184 КУпАП. Матеріали по цій справі направили в суд.

Як розповіла мама дівчини Наталія Савчук, вже є рішення Рівненського міського суду про попередження. Штраф на неї не наклали. І негативних наслідків для долі доньки ця історія не мала:

Все в неї добре. Школу вона закінчила. ЗНО здала добре, навіть дуже. Буде вступати у виш. У неї інтереси – філософія, журналістика. А куди? Івано-Франківськ, Львів, Рівненський педагогічний (для страховки).

Мама розповіла, що Дарія закінчила міський колегіум. Педагоги їй жодним словом не дорікнули за протест на майдані. А суттєвий вплив на формування характеру дівчини мав директор колегіуму, історик Петро Куделя.

Даша розповідала, що коли він на уроці розповідав про Майдан у Києві, вона плакала.

 

А взагалі моя донька завжди мала на все власну думку. У другому класі за місяць прочитала «Гаррі Потера», нині - Кафкою захопилася.

 

До 8 класу малювати збиралася. Ходила у художню школу. Але залишила навчання, бо сказала, що їй там нема що робити.

 

У 7 класі на 12 сторінках твір написала про Шевченка, про те, що його роль в українській літературі була перебільшена.  Ну, не можу ж я їй заборонити висловлювати свою думку, - каже мама Дарії.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень