ON-LINE

Суд прийняв рішення у справі школярки з Рівного, яка виступала за імпічмент Президенту

вівторок, 25 червня 2019
Щоправда, мама дівчини ще його не отримала

Нагадаємо, що 16-річна Дарія Коцюруба (на фото вгорі) 25 травня цього року разом з 20-річним другом вийшла у центр Рівного з плакатами з вимогою імпічменту президенту.

За це їх забрала поліція. І на молодих людей склали адмінпротоколи за статтею 185-1 КУпАП (порушення порядку та організації проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій). Крім того, оскільки правопорушниця - неповнолітня, на матір склали адмінпротокол за невиконання обов'язків по вихованню дітей за статтею 184 КУпАП. Матеріали по цій справі направили в суд.

Як розповіла мама дівчини Наталія Савчук, вже є рішення Рівненського міського суду про попередження. Штраф на неї не наклали. І негативних наслідків для долі доньки ця історія не мала:

Все в неї добре. Школу вона закінчила. ЗНО здала добре, навіть дуже. Буде вступати у виш. У неї інтереси – філософія, журналістика. А куди? Івано-Франківськ, Львів, Рівненський педагогічний (для страховки).

Мама розповіла, що Дарія закінчила міський колегіум. Педагоги їй жодним словом не дорікнули за протест на майдані. А суттєвий вплив на формування характеру дівчини мав директор колегіуму, історик Петро Куделя.

Даша розповідала, що коли він на уроці розповідав про Майдан у Києві, вона плакала.

 

А взагалі моя донька завжди мала на все власну думку. У другому класі за місяць прочитала «Гаррі Потера», нині - Кафкою захопилася.

 

До 8 класу малювати збиралася. Ходила у художню школу. Але залишила навчання, бо сказала, що їй там нема що робити.

 

У 7 класі на 12 сторінках твір написала про Шевченка, про те, що його роль в українській літературі була перебільшена.  Ну, не можу ж я їй заборонити висловлювати свою думку, - каже мама Дарії.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Робота

    Робота. Ескаваторник. У Рівному. На будівництво. Висока оплата, постійна...
  • Знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук

    У Рівному знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук Валерій. Власник документу омже...
  • Знайдено іноземні документи

    Сьогодні у Рівному в районі Ювілейний,  навпроти магазину Форд, знайдено іноземні...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного