Спуск човна вікнігів на воду у Рівному перенесли. На День Незалежності його перетворять на фотозону

З мечами, кольчугами та ремеслами

Спуск на воду човна вікінгів - драккара - перенесли. Тестовий заплив його творці робитимуть на Басовому Куті вже після Дня міста. Організатор будівництва човна Юрій Ойцюсь говорить, що драккар майже повністю готовий.

Цими вихідними його поставили перед входом до Рівненського краєзнавчого музею, там дошки драккара сохнутимуть. А на День Незалежності та День міста човен перетворять на фотозону, каже Юрій Ойцюсь:

На День Незалежності ми його винесемо на майданчик біля музею, де лави. І на День Незалежності та на День міста переодягнемося в одяг прадавній, фотозону зробимо – кольчуги, мечі, сокири, шоломи. Тестовий спуск на воду зробимо після Дня Незалежності. Це буде закритий спуск, аби розв'язати технічні питання. Відтестуємо, і буде урочисте відкриття.

Якщо тестовий спуск вдасться, тоді на човні кататимуть охочих. За словами Юрія Ойцюся, спершу човном кермуватимуть лише за допомогою весел, доки команда не навчиться як слід вправлятися з вітрилами.

Драккар обійшовся своїм творцям у близько 100 тисяч гривень. З його допомогою команда Ойцюся зароблятиме на створення цілого музею-скансену біля стародавнього городища. Також відповідний проєкт зареєстрований на сайті Громадського бюджету.

Ескіз генерального плану. Зображення з сайту громадського бюджету.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень