Спуск човна вікнігів на воду у Рівному перенесли. На День Незалежності його перетворять на фотозону

З мечами, кольчугами та ремеслами

Спуск на воду човна вікінгів - драккара - перенесли. Тестовий заплив його творці робитимуть на Басовому Куті вже після Дня міста. Організатор будівництва човна Юрій Ойцюсь говорить, що драккар майже повністю готовий.

Цими вихідними його поставили перед входом до Рівненського краєзнавчого музею, там дошки драккара сохнутимуть. А на День Незалежності та День міста човен перетворять на фотозону, каже Юрій Ойцюсь:

На День Незалежності ми його винесемо на майданчик біля музею, де лави. І на День Незалежності та на День міста переодягнемося в одяг прадавній, фотозону зробимо – кольчуги, мечі, сокири, шоломи. Тестовий спуск на воду зробимо після Дня Незалежності. Це буде закритий спуск, аби розв'язати технічні питання. Відтестуємо, і буде урочисте відкриття.

Якщо тестовий спуск вдасться, тоді на човні кататимуть охочих. За словами Юрія Ойцюся, спершу човном кермуватимуть лише за допомогою весел, доки команда не навчиться як слід вправлятися з вітрилами.

Драккар обійшовся своїм творцям у близько 100 тисяч гривень. З його допомогою команда Ойцюся зароблятиме на створення цілого музею-скансену біля стародавнього городища. Також відповідний проєкт зареєстрований на сайті Громадського бюджету.

Ескіз генерального плану. Зображення з сайту громадського бюджету.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень