Шкодять красі і здоров’ю: від яких продуктів краще відмовитися після 40 років

Ці продукти містять речовини, які уповільнюють процес обміну речовин

Біле борошно та випічка з нього

 

В процесі обробки біле борошно втрачає поживні властивості. В результаті до його складу входять тільки глютен і крохмаль, які, потрапляючи в кишечник, утворюють слиз, а в ньому активно розвиваються патогенні мікроорганізми.

Цукор і солодощі

 

В таких продуктах ви не знайдете нічого корисного. Вони складаються з порожніх калорій, які перетворяться в складки на ваших боках. Добова норма цукру не повинна перевищувати 30 грамів.

Смажені продукти

 

У процесі смаження в продуктах утворюються трансжири, які провокують захворювання серцево-судинної системи, онкологію і ожиріння. Лікарі радять людям старшим 40 років вживати запечену, відварену або тушковану їжу.

Напівфабрикати

 

Для їх приготування використовують підсилювачі смаку, щоб замаскувати не надто якісну сировину. Такі добавки призводять до різних захворювань. Якщо хочете зберегти своє здоров’я, готуйте їжу самостійно.

Магазинні майонези і кетчупи

 

Такі соуси, мабуть, лідери за кількістю шкідливих добавок в їх складі. Емульгатори, ароматизатори, згущувачі – всі вони згубно впливають на організм людини. Не хочете піддавати себе небезпеці? Тоді готуйте соуси самі.

За інформацією today.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень