![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Негідника шукає фейсбук
Мішок картоплі, який мешканці Гощанського району відправили в зону АТО, потрапив на кухню київського ресторану. Про це у себе на сторінці ФБ написав працівник закладу, киянин Андрій Риштун:
Сьогодні в ресторан привезли мішок картоплі. В меню такої страви немає, але для персоналу готується. Відкривши і висипавши його, всередині знаходим скручений в трубочку папірець, перемотаний синьою та жовтою стрічками. Папірець поклали в пакетик, так, щоб не пошкодився.
Розгортаєм його і та-дааааааам... записка воїнам на сході. Мішок той збирали діти з вчителями у школі на Рівненщині, але хтось вирішив що замість доставити його до місця призначення вигідніше для себе буде продати той мішок.
Автор посту обіцяє не полишати так цієї справи та просить поширювати інформацію про інцидент. Станом на 10 ранку публікація набрала понад тисячу репостів і десятки обурливих коментарів. Люди пишуть, що покладаються на "силу Facebook".
На листі пише: учні та працівники загальноосвітньої школи села Посягва, Гощанського р-ну.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
У Рівненському МБК були сотні військових (ФОТО)
Бійця з Рівного, якого лікарі рятували впродовж 12-годинної операції, відправили на схід
АТОвця з Рівненщини, пораненого снайпером у голову, не змогли врятувати
АТОвця з Рівненщини поранили ще два тижні тому: приховували, бо переживали за матір
Поранено бійця АТО з Рівненщини: терміново потрібна допомога
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК