Став відповідальним за воду у Рівному, бо «на своєму місці»

Рівненська облрада призначила на посаду директора "Рівнеоблводоканалу" Андрія Карауша (на фото внизу), який очолював підприємство досі

Серед депутатів обласної ради, які приймали рішення про призначення на посаду, знайшлися як ті, хто лобіював цю кандидатуру, так і її противники.

Так, депутат Юрій Шарманський негативно відгукнувся про діяльність Андрія Карауша. Зокрема, відзначив, що саме за його керівництва зросли тарифи на воду.

Однак були й прихильники «старого» директора. Зокрема, кандидатуру підтримав депутат Валентин Крока:

Щодо кандидатури Карауша, я особисто знаю, як він працює. Я можу порівнювати з тими, хто працював до нього і після нього. Тому ця людина на своєму місці. Я вважаю, що потрібно підтримати Карауша.

Додамо, що обрали Карауша на посаду на три роки.

Нагадаємо, що на Андрія Карауша перед цим скаржилися депутати міськради. Мовляв, не надає повної інформації про складові тарифів на водопостачання та водовідведення. А громадські активісти також скаржилися на нього уповноваженому Верховної Ради з прав людини.  Через це Андрій Карауш аж звертався з офіційною заявою до рівнян. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень