Чому рівняни отримали окрему квитанцію від «Рівнеоблводоканалу»?

Цього місяця рівняни отримали на одну квитанцію на оплату житлово-комунальних послуг більше. «Рівнеоблводоканал» вийшов із проекту єдиної квитанції.

Як розповів нам в особистій розмові директор «Рівнеоблводоканалу» Андрій Карауш, це було зроблено на вимогу законодавства, адже квитанція повинна містити повний перелік послуг, які сплачує користувач:

Так, зокрема, мова іде про послугу централізованого водопостачання та централізованого водовідведення,  холодного водопостачання та холодного водовідведення. 

Ми спитали у Андрія Карауша, чи не позначиться видрук квитанцій на фінансовій діяльності «Рівнеоблводоканалу», адже при презентації «єдиної квитанції» наголошувалося саме на економії для підприємств-учасників. На це директор водопостачального підприємства відповів, що треба дотримуватися закону. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень