На Рівненщині селяни нарікають на незаконну свиноферму та сморід від спаленої пластмаси

Сьогодні у Рівному засідала комісія з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи обласної ради.

У розділі власних питань депутати розглянули кілька звернень, в тому числі й від жителів села Піски Костопільського району щодо погіршення екологічного становища. За інформацією, що вказана у зверненні, підприємець незаконно побудував там свиноферму з численними санітарними  порушеннями, тож мешканці села нарікають на нестерпні умови життя. Кажуть, впродовж двох років зверталися до влади усіх рівнів, але реакції не було. Тож депутати вирішили найближчим часом виїхати на місце та розібратися у ситуації.

Ще одне звернення надійшло від мешканців Корнина, на території якого розташована фабрика з виготовлення іграшок. За словами селян, вночі підприємство спалює відходи пластмас, внаслідок чого виникає нестерпний сморід. Члени комісії доручили екологічній інспекції провести відповідні заміри, розібратися в ситуації та доповісти про стан справ під час наступного засідання комісії. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Більше оголошень