До міліції надійшло вже сім повідомлень про виборчі порушення

За всіма фактами проводяться перевірки

Двоє рівнян повідомили, що у населених пунктах Верхівськ та Дядьковичі Рівненського району на виборчих дільницях розміщені агітаційні плакати на кандидата однієї із політичних партій. Інші два повідомлення надійшли від кандидата у міську раду Рівного. Він повідомив, що на вул. Курчатова помітив автомобіль, який здійснює посадку осіб, котрі, на його думку, прямуватимуть на виборчу дільницю. Ще одне повідомлення надійшло від кандидата в депутати до Дубровицької районної ради, що кандидат в депутати до Лютинської сільської ради роздає кошти біля дільниці. А рівнянка поскаржилася до міліції, що їй не надійшло запрошення взяти участь у чергових виборах. За всіма повідомленнями проводяться перевірки.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень