Мешканці Рівного обговорюють скандал у музшколі №2

Роблять це у соцмережі Фейсбук.

Нагадаємо, що дітям у музшколі на урочистостях з нагоди початку навчального року повідомили про неприйняття на навчання.  У ситуації розбиралася депутатська комісія міськради Рівного з питань освіти. Втім, розв'язок ситуації - звільнення вчительки - не сподобався батьку ображеної дитини. А начальник міського управління культури і туризму Рівного Тарас Максименко заявив, що у внутрішню ситуацію школи управління не втручається.

На повідомлення Тараса Максименка відреагували у соцмережі рівняни:

Yana Sokol Тарасе, а все говорить про те, що бажаючих навчатись набагато більше ніж спроможність шкіл, я давно про це кажу навіть знаходили приміщення для розширення навчання.Не всі дітки закінчивши музичну школу стануть музикантами ,але духовно розвиненими-так! По статистиці дітки що закінчили муз.школи ,худ,школи не ставали злочинцями ,крадіями, бандитами, тому вибір суспільства це створення нових навчальних закладів, а вчителів думаю вистачить.

Наталия ПавлючукНаталия Павлючук школа втратила чудового професіонала(((( сумно, що дирекція не вміє нести відповідальність!

Yana  Sokol Yana Sokol Це дуже прикро, бо причина лежить зовсім в іншій площині, а тут на мій погляд зробили цапа-відбувайла

Svetlana KarachunSvetlana Karachun читала з самого початку про цей інцидент. Але з відповіді Максименка я нічого не зрозуміла: директор - супер, вчителька сама хотіла звільнитися, а викладачів сопілки вистачає, тобто, швиденько на місце звільненої знайшли іншу?! Питання, а сценарій урочистостей хто писав, хто затверджував?!!

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень