«У школах Рівного «Новий рік», а першачків побільшало», - Кульчинська

При цьому освітянські нововведення, Галина Кульчинська вважає позитивними

З нагоди 01-го вересня ми взяли коментар у заступника міського голови Рівного – Галини Кульчинської. Вона повідомила нам трохи цікавої статистики:

Сьогодні у нас починається 2016-2017-ий Новий навчальний рік. Як у нас кажуть «Лише у освітян Новий рік – двічі на рік».

Так от. У цьому навчальному році у нас – більше 26000 учнів. Із них у загальноосвітніх школах – 25751 учень, що на 1155 учнів більше, ніж в попереднього року. Ще до цього ми додаємо 270 учнів з «Особливої дитини» та «Вечірньої школи». Виходить трохи більше 26000

Якщо ми говоримо про першокласників, то перший раз у перший клас іде – 3308 учнів. Це на 120 учнів більше, ніж у попередньому навчальному році. А найбільше першачків у 12-ій школі (199) та в 28-ій (190).

Прикметно, що першачки в цьому році будуть вчитися за новими правилами: вони будуть в зошитах писати олівцем, а не ручкою. Це означатиме, що вони мають право на помилку і можуть її легко справити. Учитель не буде виправляти помилки «червоною ручкою» – це заборонено.

Також дітям не задаватимуть домашнього завдання і не ставитимуть оцінок. І я чесно вважаю, що це правильно з багатьох точок зору.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень