«У школах Рівного «Новий рік», а першачків побільшало», - Кульчинська

При цьому освітянські нововведення, Галина Кульчинська вважає позитивними

З нагоди 01-го вересня ми взяли коментар у заступника міського голови Рівного – Галини Кульчинської. Вона повідомила нам трохи цікавої статистики:

Сьогодні у нас починається 2016-2017-ий Новий навчальний рік. Як у нас кажуть «Лише у освітян Новий рік – двічі на рік».

Так от. У цьому навчальному році у нас – більше 26000 учнів. Із них у загальноосвітніх школах – 25751 учень, що на 1155 учнів більше, ніж в попереднього року. Ще до цього ми додаємо 270 учнів з «Особливої дитини» та «Вечірньої школи». Виходить трохи більше 26000

Якщо ми говоримо про першокласників, то перший раз у перший клас іде – 3308 учнів. Це на 120 учнів більше, ніж у попередньому навчальному році. А найбільше першачків у 12-ій школі (199) та в 28-ій (190).

Прикметно, що першачки в цьому році будуть вчитися за новими правилами: вони будуть в зошитах писати олівцем, а не ручкою. Це означатиме, що вони мають право на помилку і можуть її легко справити. Учитель не буде виправляти помилки «червоною ручкою» – це заборонено.

Також дітям не задаватимуть домашнього завдання і не ставитимуть оцінок. І я чесно вважаю, що це правильно з багатьох точок зору.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень